RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (2023)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (1)


GTW Xplosion
14 Eylül Çarşamba - 20.00
Bojangles Coliseum
Charlotte, NC
3. BölümŞovu Takip Etmek İçin 3 Neden:

Mella para demek mi?
Charles Mason istediği rövanşı alıyor.
In Your House öncesi son şov!

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (2)

The Time Is Now!! John Cena her zamanki gibi güreşmeye hevesli bir havada görünüyor girişte. Asker selamı attıktan sonra hızlıca ringe geliyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (3)

Gage gözlerini bir saniye bile Cena'dan ayırmadan ilerliyor rampada. İplerin arasından ringe girerken bile gözleri Cena'ya kilitlenmiş durumda. Cena soğukkanlığını koruyor.

To Be The Man Tournament Quarter Final Match
John Cena vs Nick Gage

Saat yönünde ağır adımlarla çember çiziyorlar ringin içinde. O çember giderek daralıyor ve en sonunda ortada bir araya geliyorlar. Gage bir yumruk sallıyor. Darbeyi alan Cena da hızlıca toparlanıp kendi yumruğuyla karşılık veriyor. Gage'den ikinci yumruk. Karşılıklı yumruklaşıyorlar... Yumruklar bir anda sıklaşıyor iki tarafta da!! Mücadelenin sokak kavgasına evrilmesi çok sürmedi!! Gage yumruklardan dirseklere geçiyor ve üstünlük sağlıyor Cena'ya. Fireman's Carry Takedown ile rakibinin sırtını yere getiriyor ve o pozisyonda yumruklamaya başlıyor. Kaldırıyor ve Snap Suplex! Tuşa gidiyor ama hakem elini 1'i vurur vurmaz kalktı Cena. Gage Cena'yı köşeye fırlatıyor ve peşinden gelerek Corner Forearm Smash vuruyor. Bununla yetinmiyor Gage, köşeden uzaklaşıyor ve bir kere daha geliyor- Cena'dan üzerine doğru son sürat gelen Gage'e Michinoku Driver!! Pozisyonunu bozmadan tuşa gidiyor Cena 1...2..

Kickout. Cena hemen kaldırıyor Gage'i ve Neckbreaker yapıyor. Köşeye çıkıyor sonra da. Gage kalkmaya başlayınca da Gage tamamen dikelemeden sıçrıyor, Diving Leg Drop Bulldog!! Gage tuş olmamak için dışarı atıyor kendini. Cena da hemen iniyor peşinden. Yerde yatan Gage'i kaldırıyor ringe sokmak için... Gage ensesinden tutup Cena'nın kafasını aprona çarptırıyor!! Cen alnını tutuyor yerde. Gage aprona çıkıyor ve aprondan elbow drop!! Hakem 6'ya gelmişken Cena'yı ringe sokuyor Gage, peşinden kendi de giriyor. Cena girdiği tarafın karşısındaki iplere sürünüp iplere tutunuyor ve ayağa kalkıyor. Gage Cactus Clothesline için koşuyor ama Cena üst ipi aşağı çekip Gage'i aprona yolluyor. Gage Cena'nın yumruğunu blokluyor, Cena'yı tutup ring direğine- Cena ayağını köşeye dayayarak engelliyor Gage'in girişimini ve Gage'in kafasını ring direğine o vuruyor. Gage sırt üstü yığılıyor aprona. Cena da aprona geçiyor ve APRON LEG DROP!!! Undertaker'a selamını çakıyor Cena. Hemen ringe girip tuşa gidiyor 1...2...

Attı Gage. Cena rakibinin kalkmasını bekliyor ve kalktığında da Five Moves of Doom'a başlıyor. Shoulder Block. Shoulder Block. Spinout Powerbomb. You can't see me tauntu ve üzerine Five Knuckle Shuffle!! Geriye bir hareket kaldı ve Cena o hareket için hazırlanıyor... Sırtlıyor Gage'i... Gage Cena'nın yanağına dirsek darbesini geçiriyor. Bir dirsek daha ve Gage Cena'nın önüne iniyor. Choke Breaker için tutuyor Cena'yı ama Cena da dirseklerle kuruluyor rakibinin bitiriş hareketinden. İkili tekrar maçın başındaki gibi yumruklaşmaya başlıyor. Cena Gut Punchlarla gardını düşürüyor Gage'in. Gage karnına yediği darbelerin etkisiyle kafasını alçaltınca da aparkat vuruyor. İplere gidiyor ve Sunset Flip!! Ama bir şekilde sırtı yerde kalan Cena oluyor!! 1...2...

3!

Kazanan: Nick Gage

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (4)

Cena talihsiz bir mağlubiyetle turnuvaya veda ediyor. Gage ise Lashley'nin ardından Cena'yı da yenmeyi bilerek adını In Your House'a yazdırıyor. Dışarı çıkıyor ve girişe doğru geriliyor Cena'ya baka baka. Yüzünde çarpık bir gülümseme var. Cena hüsran dolu bir yüz ifadesiyle ringte otururken reklamlara gidiyoruz.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (5)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (6)

Kameralarımız Washington, DC'de açılıyor. Bir süre şehri gördükten sonra bir aracın, şık bir binanın önünde durduğunu görüyoruz. Araba durduktan sonra içinden Jay White çıkıyor. Yorgun ve bitkin şekilde binanın merdivenlerini çıkıp içeri giriyor. Resepsiyona yaklaşınca orada bulunan görevli hemen yanına gelip söze giriyor.

Görevli: Hoş geldiniz Mr. White. Lütfen beni izleyin. Dr. Schwartz sizi bekliyor.

Görevlinin sözlerinin ardından Jay White onu takip etmeye başlıyor. İkili uzun bir koridoru yürüdükten sonra, üzerinde 'Dr. Schwartz' yazan odanın önüne geliyorlar.

Görevli: İşte burası Mr. White.

Jay White görevliye yorgun bir bakış attıktan sonra anladığını belli edermişçesine yavaş yavaş kafasını sallıyor. Ardından kapının kolunu çevirip içeriye giriyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (7)

Kameralarımız odanın içini çekmeyi başlıyor şimdi de. Etrafta birkaç koltuk ve masa görüyoruz. Jay White odayı süzerken kadraja birisi giriyor.

Dr. Schwartz: Hoş geldiniz Mr. White. Ben Dr. Schwartz. Lütfen şöyle geçin, ayakta kalmayın.

Jay White, Dr. Schwartz'ın gösterdiği koltuğa oturuyor. Dr. Scwartz da tam karşısına oturuyor. Jay White etrafını şüpheli bakışlarla süzerken Dr. Schwartz tekrardan söze giriyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (8)

Dr. Schwartz: Gelmenize çok sevindim Mr. White. Sizinle harika bir ilişki kuracağımızdan bir şüphem yok. Bunun için çok heyecanlıyım. Bu arada konuşmamızı ilerletmeden, size Jay dememin bir sakıncası var mı? Aramızdaki ilişkiyi güçlendirmek istiyorum.

Jay White sıkıntı yok dermişçesine kafasını iki yana sallıyor.

Dr. Schwartz: Bunu duyduğuma çok sevindim. İstersen vakit kaybetmeden sana birtakım sorular sormak istiyorum Jay. Öncelikle, kendini nasıl hissediyorsun? Bana son zamanlarda nasıl olduğunu anlatabilir misin?

Dr. Schwartz soruyu sorduktan sonra Jay White'ın kendisine boş gözlerle baktığını görüyor. Odada derin bir sessizlik oluşuyor. Bu sessizliği bozan kişi Dr. Schwartz oluyor.

Dr. Schwartz: Peki Jay, eğer konuşmak istemiyorsan seni buna zorlamayacağım. Fakat, en azından bana nasıl olduğunu hareketlerinle gösterebilir misin? Nasıl hissediyorsan öyle davranabilir misin?

Jay White bu sözün üzerine eliyle bıçak yapıp boğazına dayıyor. Dr. Schwartz yüz ifadesini değiştirmeden kafasını sallıyor.

Dr. Schwartz: Seni anlıyorum Jay. Kendini boğulmuş, hapsedilmiş hissediyorsun. Belki de kendini tehdit altında hissediyorsundur. Neyin sana böyle hissettirdiğini benimle paylaşmak ister misin?

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (9)

Jay White tepkisiz bir şekilde Dr. Schwartz'a bakmaya devam ediyor. Dr. Schwartz ise ayağa kalkıp masasına gidiyor ve masasından bir kalemle kağıt alıp geri geliyor. Kağıt ve kalemi Jay White'la aralarında bulunan masaya koyuyor.

Dr. Schwartz: Bana kafanda neler olduğunu çizmek ister misin? Şu anda düşündüğün herhangi bir şeyi buraya çözebilirsin. Bunda tamamen özgürsün. Merak etme, burada seni yargılayacak hiç kimse yok. Yalnızca sen ve ben varız.

(Video) Grenade inside A Safe

Jay White bu sözlerin ardından bir süre Dr. Schwartz'a bakıyor. Ardından yavaşça kalemi alıyor ve bir süre boş kağıda bakmaya başlıyor. Birden hızlı hızlı bir şeyler karalamaya başlıyor kağıdın üzerine. Dr. Schwartz merakla Jay White'ı izlerken, bir yandan da endişeli bakışlarla kağıdı süzmeye başlıyor. Jay White çizimi bitirdikten sonra yavaşça kalemi bırakıp arkasına yaslanıyor. Dr. Schwartz kağıdı alıp incelemeye başlıyor. Kameralarımız kağıdı gösterince anlamsız çizimlerle karşılaşıyoruz. Dr. Schwartz bir kağıda, bir Jay White'a bakıyor.

Dr. Schwartz: Kafanın bir hayli karışık olduğunu görüyorum Jay. Senden bir iyilik isteyebilir miyim?

Jay White bir süre hareketsiz kalsa da sonrasında kafasını evet anlamında sallıyor.

Dr. Schwartz: Şimdi gidip senden kafanı dinlemeni istiyorum. Düşüncelerini iyice topladıktan sonra beni tekrar görmeni istiyorum. Anlaştık mı?

Jay White kafasını sallıyor. Ardından ayağa kalkıp kapıya doğru yöneliyor.

Dr. Schwartz: Hey, Jay! Bir saniye bekle lütfen.

Dr. Schwartz elinde kalem ve defterle geri dönüyor. Bunları Jay White'a veriyor.

Dr. Schwartz: Bir şey yazmak istediğin zaman, ya da bir şey çizmek istediğin zaman lütfen bu kağıtları kullan. Her zaman yanı başında olmayacağım ama insanlarla iletişim kurmayı unutma. Konuşmak istemiyorsan bile onlara neler hissettiğini göster. Belki de önümüzdeki PPV'de açık meydan okuma bile gerçekleştirebilirsin. Seni gözlemleyebileceğim her şeyin seni anlamamda bana yardımcı olacağını biliyorum. Vakit ilerledikçe seninle daha iyi anlaşacağımıza eminim.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (10)

Jay White kafasını sallıyor. Dr. Schwartz da kapıyı Jay White için açıp, onu dışarı kadar uğurluyor. Jay White arabasına binip uzaklaşırken Dr. Schwartz'ın endişeli bakışları arasında kameralar kapanıyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (11)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (12)

Renee Young: Evet, şu anda yanımızda yarı finalist Kurt Angle var. Kurt, ağırlık çalışmalarını böldüğümüz için kusura bakma. Senden yalnızca birkaç konudaki görüşlerini almak istiyoruz. Çok sürmeyecek.

Kurt Angle: Sıkıntı değil Renee, bir mola vermemin zamanı gelmişti zaten. Eğer bu yaşımda tam performansımı ringe verebilmek istiyorsam vücuduma iyi bakmam gerekiyor. Haftalardır güç ve dayanıklılık antrenmanları yapıyorum. In Your House'a zihnen de bedenen de hazırım.

Renee Young: Ben de tam In Your House'dan bahsedecektim. Biliyorsun ki yarı finaldeki rakibin gecenin ilk maçında belirlendi. In Your House'da Nick Gage ile karşılaşacaksın.

Kurt Angle: Son bir aya kadar Nick Gage diye birinin varlığından haberdar bile değildim. Lashley ile güreştiği maçını izleme şansım oldu ve gördüklerime dayanarak söyleyebilirim ki Nick Gage...

Nick Gage: ...GTW'nun ilk ana kemer şampiyonu olacak.

Gage kadraja giriyor ve lafını söylemiş olmanın verdiği rahatlıkla Angle'a bakıyor. Angle ciddiyetini bozmuyor.

Kurt Angle: Hazır maçımızdan önce yakaladım seni, söyleyemeden geçmeyeyim: sözümün kesilmesinden hiç hoşlanmam. Bunu bir daha yaparsan sonuçları senin için hiç iyi olmaz.

Gage'in iyice dibine sokuluyor.

Kurt Angle: Cümlemin tamamı şuydu: "Lashley ile güreştiği maçını izleme şansım oldu ve gördüklerime dayanarak söyleyebilirim ki Nick Gage güreşin tam olarak ne olduğunu bile anlayamamış bir p*ç kurusu."

Gage'in suratından sinirlenip sinirlenmediği anlaşılmıyor. Sesinde ise varlığı inkar edilemeyecek bir öfke var.

Nick Gage: Ne düşündüğün umrumda bile değil, o yüzden çeneni kapat ve beni dinle. Knight, Lashley, Cena... bu adamların hepsini sizin kurallarınızla alt ettim, herhangi bir alet kullanmadan. Seni de aynı şekilde yeneceğim, sonra geriye sadece finalde karşıma çıkan herifi s*kertmek kalacak. Death Match evrenini fethettim, kemeri aldıktan sonra burayı da fethetmiş olacağım. Sense evinde beni izliyor olacaksın. Dürüst olmak gerekirse, ben senin yerinde olsam çoktan torunlarının yanına dönmüştüm. Andropoza yıllar önce girmiş birinin To Be The Man turnuvasında yeri yok.

Gage karşısındakine konuşma fırsatı vermeden ortamı terk ediyor. Angle Gage'in arkasndan bir süre baktıktan sonra Renee'ye dönüyor.

Kurt Angle: Mola bitti. Çalışma zamanı.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (13)

Final Force duyuluyor ve Rene Dupree, yakın zamanda birlikte olduğu Liv Morgan ile birlikte ringe geliyor. Ellerinde birer mikrofon var.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (14)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (15)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (16)

Wrestling Has More Than One, Royal Family! Cody Rhodes, oldukça ciddi bir şekilde ringe geliyor. Seyirciler onun bu haline alışkın olmadıkları için ne tepki vereceklerini bilemiyorlar. Cody doğruca ringe giriyor ve ringe girdiği gibi rakibini yumruklamaya başlıyor ve hakem zili çaldırıyor.

Cody Rhodes vs. Rene Dupree w/ Liv Morgan

Cody yumrukları ile Dupree'nin tepesine çöküyor ve yumruklara devam ediyor. Cody, Dupree'den hıncını alınca üzerinden kalkıyor ve ceketini çıkarıyor. Seyirci Cody'i destekliyor. Cody hemen rakibini dönüyor ama Dupree ayağa kalkarken Cody'nin karnına dirseğini geçiriyor. Dupree ayağa kalkıyor ve eğilmiş olan rakibinin sırtına Double Axe Handle. Cody tek dizinin üzerine düşüyor. Cody ayağa kalkarken Northern Lariat! Cody yere düşüyor. Rene rakibinin üzerine çıkıyor ve ensesine art arda yumruklar geçiriyor. Cody kendini koruyamadığı için hakem Dupree'yi rakibinin üzerinden alıyor. Seyirci Dupree'yi yuhalarken Dupree, Flair'ı taklit edercesine kasılarak yürüyor ve kameraya dönüp "I AM THE MAN!" diye haykırıyor. Morgan arkasını dönmesi gerektiğini söylüyor ve Dupree, Cody'nin ayağa kalktığını görüyor. Cody'e doğru yürüyor ama Cody aniden ayaklanıyor ve American Jab! Dupree sersemliyor. Cody'den bir American Jab daha! Dupree kendine gelemiyor ama kenara doğru yürüyüp olaydan kaçmaya çalışıyor. Cody, Dupree'yi durduruyor ve babasının dans figürlerini taklit edip Bionic Elbow! Dupree yerde! Cody tuşa gidiyor: 1... 2... 3!

Kazanan: Cody Rhodes

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (17)

Cody Rhodes başarıyor! Turnuvada yarı finale yükselen son isim olan Cody, gülüşünü gizleyemiyor. Dupree ve Morgan arka alana dönerken Renee Young, Cody ile röportaj yapmak için ringe geliyor.

(Video) 30 New Upcoming PC BASE-BUILDING Games in 2023 & 2024 ► Best Colony Survival & Simulation Builders!

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (18)

Renee Young: Cody, tebrik ederim. To Be The Man turnuvasının yarı finallerine kalmayı kazanan son kişi olmayı başardın. Bu yeterince önemli bir başarı ama bu maçla başka bir şeyi daha başardın. Çeyrek finali 2 dakika 13 saniyelik bir süre ile tamamlayarak GTW tarihinin en hızlı galibiyetini aldın. Cumartesine iddialı gittiğini söylemek yanlış olmaz sanırım.

Cody Rhodes: O kadar uzun mu sürmüş? (Cody gülüyor.) İşin şakası Renee, bugün ringe çıktığım kişi sportmenliğin dışına çıkmıştı. Her şeyden öte babam, "The American Dream" Dusty Rhodes ile aklı sıra dalga geçti. Evet kendisi teksaslı bir tesisatçının oğluydu, evet dili peltekti, evet (gülerek) bir eşek gibi çılgındı ama o benim babamdı! Bana mutlu ve kaygısız bir çocukluk bırakmanın yanında baktığımda ondan gururla bahsedeceğim bir miras bıraktı. Her zaman doğru olanı yapmaya çalıştığı için başta şu an bulunduğumuz Crockett şehri olmak üzere tüm Birleşik Devletlerde umudun ve azmin simgesi oldu. Eğer sen bu adama, benim babama gerekli saygıyı göstermezsen karşında seyirciyle aşk yaşayan Cody'i değil bulamazsın... Soruna gelirsek Renee, evet turnuva için iddialıyım. Ama bu iddia bu maç ile değil, bu şirkete adım attığım anda başladı. Daha önce çok anlattığım gibi, WWE'de senelerce kalmamın tek sebebi babam yaşarken benim esas ödülü aldığımı görmesini istememdi ancak bu yaşanmadı. Aramızdayken elimde en büyük ödülü tuttuğumu göremedi. Onun mirasını yaşattığımı göremedi. Bu daima benim canımı acıtmaya devam ediyor. Ancak bu acı ile mücadele etmenin yolunu profesyonel güreşi domine etmekte buldum. Bu oyunun en tepesinde bulunduğum her an ona daha yakın hissediyorum. Turnuva belki Ric'i onore etmek için yapılıyor ama ortada Big Gold Belt varsa benim için bütün olay American Dream'dir.

Seyirci "Dusty" diye haykrırıken Cody göz yaşlarına tutamıyor.

Cody Rhodes: Teşekkürler millet. Siz olmasanız bunu yapamazdım.

???: Hey Cody, tatlım! Seni tebrik ederim.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (19)

Bu William Regal! Regal ringe geliyor! Ringe gelir gelmez Renee Young'dan mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (20)

William Regal: Müthiş bir motivasyon konuşması Cody. Gerçekten! Senin hayata olan bu pozitifliğini takdir etmemek mümkün değil. Etrafında ne olursa olsun bir şekilde kendini toparlayıp yoluna devam edebiliyorsun. İşte bu hayatım, senin bu şirkette olma nedenin. Make a Wish etkinliklerini sensiz nasıl yaparlardı yoksa? Yanlış anlama, Cena da bu konuda en az senin kadar iyi ama Tayvanda yaşananlara, Asya'da gişe yapmak için üç maymunu oynaması onun içtenlik algısını öldürdü.

Seyirci Regal'ın sert sözlerine tepki veriyor. Regal bu durumdan memnun olduğu için gülümsüyor ve devam ediyor.

William Regal: Ancak Cody, bu turnuvada marka değerleri ya da arka alan siyaseti önemli değil. Şu ana kadar güreştiğin isimlerin hiçbirisi senin seviyende değildi. O yüzden havaya girip hayaller kurma olur mu? Çünkü cumartesi gecesi kendini karşısında bulacağın kişi senin seviyenin de üstünde. Sana antrenman programını sıklaştırmanı öneriyorum. Çünkü hayatım, bugün elde ettiğin rekoru Zack Sabre Jr, senin üzerinde kırmak için ringe çıkacak.

Regal ve Cody yüzleşmesiyle birlikte kameralar kapanıyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (21)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (22)

Lacey Evans! Sassy Southern Belle GTW'da!

Lacey Evans: Uzun zamandır kendimi gösterebileceğim bir platform arıyordum. Dünyanın en büyük güreş organizasyonundan daha iyi bir platform bulabilir miyim? Hiç sanmıyorum.

Kıkırdıyor.

Lacey Evans: Hayatımın her aşamasında karşıma engeller çıktı ama hepsinin üstesinden gelmeyi bildim. In Your House'daki mücadele de yutamayacağım bir lokma gibi durmuyor.

"Yutma" lafını vurgulamak için dişlerini birbirine çarptırıyor. O sırada kadraja biri giriyor.

???: GTW'ya hoş geldin ay parçası, naber?

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (23)

Santino Marella: Buralara alışmak öyle sandığın kadar kolay değildir. Yanında olup sana yol gösterecek birine ihtiyacın var. Çok şanslısın, çünkü böyle birini bulmak için uğraşmana gerek yok. Ben, işte burdayım, ve bu görevi üstlenmeye hazırım!

Evans gözlerini deviriyor.

Lacey Evans: Sen şirkete geleli daha bir hafta falan olmadı mı?

Santino kafasını kaşımaya başlıyor.

Santino Marella: Evet, ama... Benim durumum farklı. İnsan ilişkilerim çok iyidir. Her ortama saniyesinde adapte olurum. GTW'yu da içinde bulunduğum bir hafta içinde tamamen çözdüğümü söyleyebilirim. Joey Janela'nın Küba purosu zulasının yerinden Undertaker'ın evcil hayvanının ismine, Adam Page'in tabancasının markasından Adam Pearce'ın favori porno filmine kadar her şeyi biliyorum. Benden iyisini bulamazsın.

Lacey Evans: Kendi başımın çaresine bakabilirim diye düşünüyorum. Teklifin için teşekkürler.

Santino Marella: Şey...öyle mi...tamam o zaman. Bir şeye ihtiyacın olursa haber verirsin. Eeeeeee...ben gidiyorum o halde.

Evans sabırsızca elini sallıyor ve Santino yengeç gibi yan yan yürüyerek uzaklaşıyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (24)

Carmella: Eğlenceli bir gösteriydi.

Carmella ağır ağır alkışlayarak kadraja giriyor.

Carmella: Hoş geldin Lacey. Seni iddialı gördüm. Ne yazıktır ki iddialı olmana rağmen bana karşı hiç şansın yok. Haftalardır bu şansı bekliyorum ve geldiğin gibi onu elimden almana izin vermeyeceğim. GTW kadınlar divizyonunun yüzü olmak için burdayım. Sen ve diğerleri benim yanımda ancak arka plan süsü olabilirsiniz.

Evans gülümsüyor ve sol eliyle sağ elini ovmaya başlıyor.

Lacey Evans: Bu sözleri senden duymak çok güzel. Sağ elim uzunca bir süredir kaşınıyordu.

Carmella geriye yarım adım atınca Evans gülüyor.

Lacey Evans: Merak etme, In Your House'a kadar beklemesi gerekecek. Orda görüşeceğiz.

Carmella rahatlayıp duruşunu düzeltiyor. İkili karşılıklı yapmacık gülümsemeler paslarken reklamlara gidiyoruz.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (25)

(Video) HOTTEST TRASH Anime of Fall 2022

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (26)

Havai fişekler patlıyor ve We're Coming Down duyuluyor! Bunlar Dudley Boyz! Dudley Boyz GTW arenasında! Seyircilerde büyük bir coşku var. İki isim de büyük desteklerle ringe doğru girip meşhur tauntlarını yapıyorlar. Ringin ortasında bir masa ve etrafında altı tane sandalye var. Seyircilerin çocuksu azaldıktan sonra masadan mikrofon alıyorlar. D-Von Dudley konuşmaya başlıyor.

D-Von Dudley: Charlotte, NC... WAZZUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPP?

Seyiricler hep bir ağızdan 'Wazzup' diye karşılık veriyor.

D-Von Dudley: Gerçekten bugün burada olmak harika. Güreş dünyasının hala eski günlerdeki gibi enerji dolu, heyecan dolu olduğunu görmek inanılmaz. Ne diyorsun Bubba? İki ihtiyar bu enerjiyi sırtlayabilecek düzeyde mi?

D-Von soruyu yönelttikten sonra Bubba Ray seyircilere doğru bir kaşını kaldırarak bakıyor. Seyirciler 'Yes!' chantleri atıyorlar.

Bubba Ray Dudley: Sanırım cevabını aldın D-Von. Bu iki ihtiyarın içindeki güreş enerjisi hiçbir zaman bitmeyecek dostum.

Seyircilerden destek geliyor.

Bubba Ray Dudley: Fakat bugün burada bulunma amacımız başka. Bugün önemli bir şey için buradayız öyle değil mi D-Von?

D-Von Dudley: Aynen öyle.

Bubba Ray Dudley: Bugün burada GTW In Your House şovunda maça çıkacak iki takımın kontrat töreni için buradayız.

D-Von Dudley: Sakın endişelenmeyin, bu tören emin ellerde.

Bubba Ray Dudley: O zaman ne duruyoruz D-Von? Takımlar gelsin bakalım!

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (27)

Street Profits'in müziği duyuluyor. Angelo Dawkins ve Montez Ford dans ederek girişte gözüküyorlar. Ringe doğru tempo tutarak giderlerken ringin içinde Dudley Boyz da kafalarını sallayarak eşlik ediyorlar ritme. Street Profits ringe girdikten sonra Montez Ford slow danslar yapmaya başlıyor. Bunu gören Bubba Ray önce kaskatı kesilse de o da dans etmeye başlıyor. Angelo Dawkins ve D-Von Dudley de dansa katılıyor. 4 isim de dans-

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (28)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (29)

Dansları yarım kalıyor. Çünkü Elias ve Mark Andrews girişte gözüküyor. Ringdekilerin yüzlerinden hayal kırıklığı okunurken ikili seri adımlarla ringe giriyor. Ringe girdiklerinde Dudley Boyz onların elini sıkmak istiyor ama ikisi de onları es geçip koltuklarına oturuyor. Dudley Boyz masanın başına geçip töreni başlatıyor.

Bubba Ray Dudley: Beyler, öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Umuyorum ki herhangi bir aksaklık olmadan bu töreni tamamlayacağız. Şimdi-

Mark Andrews: Töreni aksaklık olmadan tamamlamak mı? Karşımızdaki adamları görüyor musun Bubba? Aksaklığın tam karşılığı karşımızda dururken bunu nasıl başarmamızı bekliyorsun?

Montez Ford: Hey hey hey, Mark Mark Mark. Sakin ol dostum. Neyin aksaklığından bahsediyorsun? Biz yalnızca işini yapmaya gelen iki güreşçiyiz. Herhangi bir aksaklık çıkarmaya çalıştığımız falan da yok. Peki işimizin ne olduğunu onlara söylemek ister misin Angelo?

Angelo Dawkins: Elbette Tez. Birazdan önümüzde duran kontratı imzalayacağız. Ardından In Your House şovunda kemerleri-

Elias: Bize teslim edeceksiniz. Cümleyi böyle tamamlayacaktın değil mi? Çünkü işlerini yapan iki adam olduğunuzu varsayarsak, yapmanız gereken iş tam da bu. In Your House şovunda sizi yendikten sonra kemerlerimizi havaya kaldıracağız. Peki, şimdi söyleyin bakalım, hala işinizi yapmaya gelen aynı iki adam mısınız?

Montez Ford: Öncelikle Elias, eğer bir daha kankamın sözünü kesersen-

Mark Andrews: Ne olur Montez? Yoksa ona saldırır mısın?

Montez Ford ayağa kalkıyor. O ayağa kalkınca masadaki herkes de aynı anda ayağa kalkıyor. Dudley Boyz dikkatlice izliyor güreşçileri.

Montez Ford: Daha da kötüsü olur Mark.

Angelo Dawkins: In Your House'ta sizi insan içine çıkamayacak hale getireceğiz.

Angelo Dawkins ve Montez Ford mikrofonlarını atıp, sözleşmeyi imzalıyorlar. Ardından dik bakışlarla Elias ve Mark Andrews'u süzmeye başlıyorlar. Mark Andrews yavaşça sözleşmeyi imzalayıp, Elias'ın önüne getiriyor. Elias bir yandan mikrofona konuşup bir yandan yavaşça sözleşmeyi imzalamaya başlıyor.

Elias: O söylediğin şeyin olacağından şüpheliyim Ford. Hayatı boyunca bir baltaya sap olamamış biri için çok iddialı sözler söylüyorsun.

Elias sözünü bitirir bitirmez imzasını atıyor. Sözleşmenin kapağını kapatıp Dudley Boyz'a uzatıyor ama Elias ondan vazgeçip önünde duran Angelo Dawkins'in suratına yapıştırıyor sözleşmeyi. Street Profits hemen sinirlenip masayı kenara atıyor. Tam karşı ekibe saldıracakken Dudley Boyz aralarına giriyor. Dudley Boyz zorlansa da iki takımı birbirinden ayrı tutmayı başarıyor. İki takım birbirleriyle karşılıklı söz dalaşını devam ettirirken bu görüntülerle beraber reklamlara gidiyoruz.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (30)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (31)

Arka alana dönüyoruz. Adam Pearce şov yönetimi hakkında birtakım konuşmalar yapıyor. Konuşması bittikten sonra kameralara bakıp konuşmaya başlıyor.

(Video) Великая осада Мальты на карте (1565). Реванш Госпитальеров

Adam Pearce: GTW Universe, hepinizin önümüzdeki PPV için çok heyecanlı olduğunu biliyorum. Emin olun biz de en az sizin kadar heyecanlıyız. Bu güzel günün en iyi şekilde geçmesi için elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Bu nedenle sizlerin heyecanını bir kat daha arttırmak için harika bir duyuru yapmak istiyorum.

Seyircilerin sesleri arka alana kadar gelirken Pearce konuşmaya devam ediyor.

Adam Pearce: Bildiğiniz gibi GTW In Your House şovunda üç yeni kemer sahiplerine kavuşacak. İki kemer için kimlerin aday olduğunu halihazırda biliyoruz. Akıbeti bilinmeyen tek kemer ise GTW Television Championship.

Pearce kollarını iki yana açıyor.

Adam Pearce: O zaman size gururla açıklamama izin verin. İşte karşınızda GTW Television Championship için yapılacak merdiven maçının katılımcıları.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (32)

Merdiven maçının katılımcıları ekrana gelirken seyircilerden yoğun destek geliyor. Bu görüntülerle birlikte reklamlara gidiyoruz.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (33)

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (34)

Chales Mason sahnede! Seyirciler onu yuhalarken tepkilere aldırış etmeden rampadan aşağı yürüyor.

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (35)

Where is My Mind duyuluyor ve Freshly Squeezed, Orange Cassidy sahnede! Cassidy ringe girdiğinde ve seyircilerin alıştığı şekilde baş parmağını kaldırıyor. İki güreşçi de yerlerini aldıktan sonra hakem zili çaldıırp maçı başlatıyor.

Mason ve Cassidy birbirlerine yaklaşıyorlar. Mason rakibini kışkırtmak için küfürler etmeye başlıyor. Cassidy ellerini havaya kaldırıyor ve cebine sokuyor! Seyirci Cassidy'nin arkasında! Mason yumruğunu geçirmeyi deniyor ama Cassidy, yumruktan kaçınıyor. Mason iyice sinirleniyor ve Cassidy'nin suratına yapışıyor ve ittirerek köşeye kadar götürüyor. Hakem hemen ayrılmaları için sayıyor: 1-- 2-- 3-- Mason ayrılıyor ama ayrıldığı gibi Forearm'ı geçiriyor! Hakem Mason'ı ringin ortasına kadar itiyor ve uyarıyor. Cassidy elleri cebinde ringin ortasına doğru umursamadan yürüyünce Mason hakemi kenara itiyor ve Lariat- Cassidy altından combat roll ile geçiyor. Hala elleri cebinde! Mason arkasını dönüyor ve Cassidy'den Hands on Pocket Front Dropkick! Mason tekmenin etkisi ile kendini ring dışına bırakıyor ve burnunu kontrol ediyor. Cassidy eller cebinde kip up yapıyor ve HANDS ON POCKET SUICIDE DIVE! MASON NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRIYOR!

Corey Graves: Deprem mi oldu?

Mauro Ranallo: Hayır, seyirciler aynı anda havaya zıpladı. Bu tarihi bina yapay olarak bu kadar büyük bir sarsıntı hissetmiş midir emin değilim?

Cassidy ayağa kalkıyor ve ellerini cebinen çıkarıyor! Cassidy o andan itibaren adeta bambaşka bir insana dönüşüyor! Hızlıca rakibini ringe atıyor ve köşeye tırmanıyor. Diving DDT? Mason havada rakibini Front Facelock'a alınmadan yakalıyor ve Back Body Drop!- CASSIDY HAVADA TAKLA ATIYOR VE AYAKLARI ÜZERİNE DÜŞÜYOR! MASON ARKASINI DÖNÜYOR VE LARIAT- ARM DRAG! MASON AYAĞA KALKIYOR VE TEKRARDAN LARIAT- MASON DURUYOR VE CASSIDY BOŞUNA ARM DRAG DENİYOR! CASSIDY ARKASINI DÖNDÜĞÜ GİBİ MASON RAKİBİNİ TEKMELEMEYE BAŞLIYOR! CASSIDY YERE DÜŞÜYOR! CASSIDY SAVUNMASIZ DURUMDA! CASSIDY HAREKETİ KESİNCE MASON'DAN KATA HA JIME!

Mauro Ranallo: Kata Ha Jime kural kitabında boğma hareketi olarak geçmiyor mu?

Corey Graves: Bu orijinal Kata Ha Jime değil Mauro. Mason'ın rakibini saran koluna bak. Orijinal kilitten farklı bağlamış.

Mason kilit ile Cassidy'nin hareketini iyice kestikten sonra kilidi bırakıyor ve German Suplex! Mason kilidi bırakmıyor ve tekrardan kaldırıyor ve Straight Jacket Suplex! Mason tekrardan kaldırıyor ve rakibinin önünü döndürüyor ve Suplex için kaldırıyor- STUNDOG MILLIONAIRE! Cassidy hemen ayağa kalkıyor ve ORANGE PUNCH! CASSIDY TUŞA GİTMEYİ DENİYOR AMA MASON KENDİNİ AKILLICA RİNG DIŞINA BIRAKIYOR. Cassidy ringin dışına çıkıyor ve Mason'ı ringe sokuyor. Cassidy girdiği gibi Mason'ın arkasına geçiyor ve Mason ayağa kalkınca arkasından koşuyor ve Tilt A Whril DDT! Cassidy DDT'den sonra Cradle ile tuşa gidiyor: 1... 2... Mason, Cradle'ı ters çevirdi kendi tuşunu deniyor: 1... Cassidy'de kurtuluyor. İki güreşçi de ayağa kalkıyor- Mason kalkarken bilerek yavaş davranıyor ve Cassidy kalktığı gibi itfaiyeci taşıyışına alıp Death Valley Driver: 1... 2... Cassidy'nin omuzu havada! Mason rakibini ayağa kaldırıyor ve Powerbomb!- Cassidy havaya kalkmadı! Mason tekrardan deniyor ama Cassidy yine kalkmıyor! Mason tekrardan deniyor- Cassidy rakibini kaldırıyor ve BEACH BREAK!!! CASSIDY TUŞA GİDİYOR: 1... 2...

Mauro Ranallo: MAMA MIA!

Corey Graves: Mason tuşu atamazsa işine veda edecek!

Mason kurtuluyor. Taraftarlar yuhalamaya başlıyor. Cassidy ayağa kalkıyor ve kenara çekiliyor. Ne yapacağını düşünüyor. CASSIDY RAKİBİNİN YANINA GELİYOR VE MOUSE TRA- MASON LA MAGISTRIAL'A YAKALANMADAN KENDİ CRADLE'INI BAĞLIYOR: 1... 2... CASSIDY KURTULUYOR! İKİ GÜREŞÇİ DE AYAĞA KALKIYOR VE BİRBİRLERİNE HİÇBİR ŞEYİ UMURSAMADAN YUMRUKLAMAYA BAŞLIYORLAR! KİMİ SEYİRCİLER OLAYI ALKIŞLARKEN KİMİ SEYİRCİDE "FRESHLY SQUEEZED!" DİYE BAĞRIYOR! MASON BU SESLERİ DUYUNCA İYİCE SİNİRLENİYOR VE DARBELERİNİN ŞİDDETİNİ ARTIRIYOR! CASSIDY ANLIK DENGESİNİ KAYBEDİNCE MASON RAKİBİNİ İTİYOR. CASSIDY KÖŞEYE DOĞRU GİDİYOR VE DÜŞTÜĞÜ YERDE OTURUYOR! MASON'DAN RUNNING DOUBLE KNEES VE ALLEY OOP DEATH VALLEY DRIVER! CASSIDY YERDE YATIYOR! MASON TUŞA GİTMEK YERİNE RAKİBİNİ AYAĞA KALDIRIYOR VE AIR RAID CRASH- CASSIDY KENDİNİ AŞAĞI BIRAKIYOR VE JACKNIFE COVER: 1... MASON TERSE ÇEVİRİYOR: 1... 2... 3!

Kazanan: Charles Mason

Zilin çalması ile birlikte Mason oturduğu yerde kalıyor. Hakem, Mason'ın elini kaldırmak için geliyor. Hakem Mason'ın elini kaldırmak için yanına gidiyor ama Mason hakemin elini kenara itiyor ve sessizce köşeye doğru çekiliyor.

Mauro Ranallo: Charles Mason bu çekişmeli maçı kazanarak işini kurtarıyor. Ancak görünen bu onu mutlu etmeye yetmedi.

Corey Graves: Niye mutlu olsun ki Mauro? Charles, bu maça çıkmadan önce intikam yeminleri etmişti ancak elde ettiği şey Orange Cassidy'nin onu yenme şekli ile aynı şekilde oldu: roll up ile.

Mason, arkasını dönüyor ve tembellikten yerde yatan rakibine bakıyor. Mason, Cassidy'nin üzerine çöküyor ve yumruklamaya başlıyor. Hakem tek başına üzerinden almaya çalışıyor ama alamıyor. Zil sesleri durmadan çalarken sahne arkasından 3 hakem daha olayı ayırmak için geliyor. Hakemler ringe dalıp Mason'ı Cassidy'nin üzerinden almaya çalışıyor. Mason, yumruk atmayı bırakıyor ve Cassidy'nin yüzünü ısırıyor! Seyirciler olayı yuhalıyor.

Mauro Ranallo: Biri bu adamı durdursun! Cassidy'nin çektiği yetmedi mi?

Hakemler güçlükle Mason'ı rakibinin üzerinden alıyor. Cassidy'nin burnu kanıyor! Mason ringi terk ediyor ve zaman tutucuların masasından mikrofon alıyor. Mason tribünlerin içinden arenayı terk ederken konuşmaya başlıyor.

Charles Mason: Hayır, Hayır! Bu böyle bitmeyecek! Senin gibi bir şakayı bir tuş numarası ile aldattı dedirtmem kendime!.. Adam Pearce, kulaklarını aç ve beni dinle. Bugün iyi günümdeyim ve sana Cassidy'nin kırık burnundan başka dert bırakmıyorum. Ama sen de bana bir iyilik yapacaksın. In Your House'da bir maç daha istiyorum. Ancak bu sıradan bir maç olmayacak. Ortada bir şüpheye yer kalmayacak. Kazanan kişinin galibiyeti mutlak olacak.

O esnada Cassidy kendisine geliyor. Mason ona dönüp konuşuyor.

Charles Mason: Beni duyuyor musun asalak herif? Sana 2 out of 3 falls maçından meydan okuyorum! Ne diyorsun ha, fakir?.. BENİ GÖRMEZDEN GELMEYİ BIRAK FUKARA DÖLÜ! KİMSE CHARLES MASON'I KÜÇÜK DÜŞÜREMEZ!

Cassidy mikrofon istiyor. Seyirciler ayağa kalkıyor!

RPG: 14 Eylül 2022 Xplosion (36)

Orange Cassidy: Tamam.

(Video) Top 30 PS4 Games of All Time [2022 Edition]

Cassidy ağzını açtığı gibi Bojangles Colliseum bayram yerine dönüyor. Mason buna sinir olduğu için seyircilerle itişmeye başlıyor. Seyirciler, Mason'ın üzerine çöplerini fırlatırken güvenlik görevlileri kavga çıkmaması için Mason'ın etrafına toplanıyor ve stadın dışına kadar eskort ediyor.

Mauro Ranallo: Sahne arkasından aldığımız bilgilere göre Adam Pearce, Charles Mason'ın önerdiği maçı onamış. Charles Mason ve Orange Cassidy bu cumartesi son bir kez daha karşı karşıya gelecek. Bu bilgiyle birlikte Xplosion'ı noktalıyoruz. Cumartesi akşamı görüşmek üzere.

Xplosion
Great Thunder Wrestling
TM & © 2022
All Rights Reserved

Videos

1. The executioners of November 13
(Investigations et Enquêtes)
2. 35 UE5 Features You Probably Don't Know About | Unreal Fest 2022
(Unreal Engine)
3. CRAZIEST SONIC VIDEOS 2022! (SONIC.EYX, SUNKY'S SCHOOLHOUSE, ROBLOX & MORE!)
(LankyBox)
4. The Marauder | Ten Ton Military Vehicle | Top Gear | BBC
(Top Gear)
5. Fortnite Chapter 4's FIRST Trailer!
(SypherPK)
6. Get Jinxed (ft. Djerv) | Official Music Video - League of Legends
(League of Legends)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Patricia Veum II

Last Updated: 01/25/2023

Views: 5618

Rating: 4.3 / 5 (44 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Patricia Veum II

Birthday: 1994-12-16

Address: 2064 Little Summit, Goldieton, MS 97651-0862

Phone: +6873952696715

Job: Principal Officer

Hobby: Rafting, Cabaret, Candle making, Jigsaw puzzles, Inline skating, Magic, Graffiti

Introduction: My name is Patricia Veum II, I am a vast, combative, smiling, famous, inexpensive, zealous, sparkling person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.